Healthcheck (2.0.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Day
si: දවස

en: Hour
si: පැය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
