Healthcheck (2.0.0) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Categories
sk: Kategórie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Message
sk: Správa

en: Label
sk: Označenie

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Check
sk: Skontroluj

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Database
sk: Databáza

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Fields
sk: Polia

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: seconds
sk: sekundy

en: Hour
sk: Hodina

en: None.
sk: Žiadne.

en: Apply
sk: Použiť

en: Precision
sk: Presnosť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Critical
sk: Kritické

en: Asc
sk: Vzostupne

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.

en: Plural variants
sk: Tvary množného čísla
