Healthcheck (2.0.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Overview
sq: Panorama

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: None.
sq: Asnjë.

en: About
sq: Informacione
