Healthcheck (2.0.0) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Message
sr: Порука

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Day
sr: Дан

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: seconds
sr: секунди

en: Hour
sr: Сат

en: None.
sr: Ништа.

en: Precision
sr: Прецизност

en: Plural variants
sr: Варијанта у множини
