Healthcheck (2.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்
