Healthcheck (2.0.0) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Day
ug: كۈن

en: Sort by
ug: تىزىش

en: None.
ug: يوق.

en: Site URL
ug: تور بەت ئادرېسى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Decimal point
ug: كەسىر چىكىتى

en: - All -
ug: ھەممىسى
