Healthcheck (2.0.0) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Logging
ur: اندراج

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Overview
ur: جائزہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: None.
ur: کوئی نہیں۔

en: Precision
ur: درستگی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی

en: Plural variants
ur: جمعی مرکبات
