Healthcheck (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Subject
te: విషయం

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Message
te: సందేశం

en: Label
te: లేబుల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Database
te: డేటాబేస్

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట

en: None.
te: ఏమీలేదు.

en: About
te: గురించి
