Healthcheck (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Message
th: ข้อความ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: None.
th: ไม่มี

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Critical
th: วิกฤติ
