Healthcheck (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Subject
sl: Zadeva

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Categories
sl: Kategorije

en: Message
sl: Sporočilo

en: Label
sl: Oznaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Week
sl: Teden

en: None.
sl: Brez.

en: Precision
sl: Natančnost

en: About
sl: O modulu

en: Decimal point
sl: Decimalna točka
