Healthcheck (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (33 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Subject
pt: Assunto

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Logging
pt: Autenticando

en: Categories
pt: Categorias

en: Message
pt: Mensagem

en: Label
pt: Rótulo

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Created
pt: Criado

en: Database
pt: Banco de dados

en: Fields
pt: Campos

en: 6 months
pt: 6 meses

en: 1 year
pt: 1 ano

en: 2 years
pt: 2 anos

en: 3 years
pt: 3 anos

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Notifications
pt: Notificações

en: Hour
pt: Hora

en: None.
pt: Nada.

en: User registration
pt: Registro de usuário

en: Cron
pt: Agendador de tarefas

en: Precision
pt: Precisão

en: About
pt: Sobre

en: Decimal point
pt: Ponto

en: Round
pt: Arredondar

en: Critical
pt: Crítico

en: Format plural
pt: Formatar plural

en: Thousands marker
pt: Marcador de milhares

en: This field supports tokens.
pt: Este campo suporta tokens.

en: Plural variants
pt: Variantes de plural
