Healthcheck (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Logging
ar: تسجيل

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Message
ar: الرسالة

en: Label
ar: التسمية

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Fields
ar: الحقول

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Hour
ar: الساعة

en: None.
ar: لا شيء.

en: User registration
ar: تسجيل المستخدم

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Precision
ar: الدقة

en: About
ar: حول

en: Decimal point
ar: نقطة عشرية

en: Critical
ar: حرج

en: Plural variants
ar: بدائل الجمع
