Healthcheck (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Day
ml: ദിവസം

en: None.
ml: ഒന്നുമില്ല.

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ

en: Plural variants
ml: ബഹുവചനതിന്രെ വകഭേദങ്ങൾ
