Healthz (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: File system
bg: Файлова система

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
