Healthz (2.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: 1 day
de: 1 Tag

en: Provider
de: Anbieter

en: 2 days
de: 2 Tage

en: File system
de: Dateisystem

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: Search API server
de: Search-API-Server
