Healthz (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Provider
hr: Pružatelj

en: File system
hr: Sustav datoteka

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
