Healthz (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: 1 hour
id: 1 jam

en: 1 day
id: 1 hari

en: Provider
id: Penyedia

en: File system
id: Sistem berkas

en: Weight for @title
id: Bobot @title
