Healthz (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: 1 hour
is: 1 klst

en: ID
is: Kenni

en: File system
is: Skráakerfi
