Healthz (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: 1 day
kk: @count күн

en: File system
kk: Файлдық жүйе
