Healthz (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 1 day
nl: 1 dag

en: File system
nl: Bestandssysteem

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
