Healthz (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: File system
nn: Filsystem
