Healthz (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: File system
sk: Systém súborov

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
