Healthz (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: 1 hour
uk: 1 година

en: 1 day
uk: 1 день

en: Provider
uk: Постачальник

en: 2 days
uk: 2 дні

en: File system
uk: Файлова система

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Last cron run
uk: Останній запуск крону

en: Memcache storage
uk: Сховище Memcache
