Healthz (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: ID
vi: Mã

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: File system
vi: Hệ thống tập tin

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
