Healthz (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: 1 hour
af: 1 uur
