Healthz (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: ID
az: İD

en: Provider
az: Provayder

en: File system
az: Fayl sistemi
