Healthz (2.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: File system
is: Fílukervi

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
