Healthz (2.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ
