Healthz (2.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: File system
my: ဖိုင်စနစ်
