Healthz (2.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: File system
sq: File i sistemit

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
