Healthz (2.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Provider
am: አቅራቢ

en: File system
am: ፋይል ሥርዓት
