Healthz (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: 1 day
bs: 1 dan

en: File system
bs: Sistem datoteka
