Healthz (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Provider
ca: Proveïdor

en: File system
ca: Sistema de fitxers

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
