Healthz (2.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: 1 hour
et: 1 tund

en: 1 day
et: 1 päev

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: File system
et: Failisüsteem

en: Weight for @title
et: @title kaal
