Healthz (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: 1 day
ja: 1日

en: Provider
ja: プロバイダー

en: File system
ja: ファイル システム

en: Access token
ja: アクセストークン

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
