Healthz (2.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: 1 hour
mr: एक तास

en: ID
mr: आय डी

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Provider
mr: प्रदाता
