Healthz (2.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Provider
pl: Usługodawca

en: 2 days
pl: 2 dni

en: File system
pl: System plików

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
