Healthz (2.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Provider
pt: Provedor

en: File system
pt: Sistema de arquivos

en: Access token
pt: Chave de acesso

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
