Healthz (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Provider
ro: Furnizor

en: File system
ro: Sistem de fișiere

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
