Healthz (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Provider
sv: Leverantör

en: File system
sv: Filsystem

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
