Healthz (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Provider
el: Πάροχος

en: File system
el: Σύστημα αρχείων

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
