Healthz (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: ID
fa: شناسه

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: File system
fa: فایل سیستم

en: Weight for @title
fa: وزن @title
