Healthz (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: 2 days
fi: 2 päivää

en: File system
fi: Tiedostojärjestelmä

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
