Healthz (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: File system
oc: Sistèma de fichièrs

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
