Healthz (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: ID
sr: ИД

en: Provider
sr: Провајдер

en: File system
sr: Фајл систем

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
