Healthz (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: File system
ast: Sistema de ficheros
