Healthz (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: ID
eo: Identigilo

en: Provider
eo: Provizanto

en: File system
eo: Dosier-sistemo
