Healthz (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: ID
hu: Azonosító

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: File system
hu: Fájlrendszer

en: Weight for @title
hu: @title súlya
