Healthz (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
