Healthz (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: File system
sl: Datotečni sistem
